Par mums

Latinvestment - uzticams partneris nekustamā īpašuma tirgū

Latinvestment - uzticams partneris nekustamā īpašuma tirgū

Latinvestment pērk dzīvokļus, mājas, zemes un mežu īpašumus, kā arī komercobjektus un investīciju objektus visā Latvijā.

Pērkam īpašumus ar apgrūtinājumiem  - parādiem, īrniekiem (arī beztermiņa īrniekiem), domājamām daļām vai nesakārtotiem dokumentiem. Palīdzam atrisināt sarežģītas situācijas, piemēram, gadījumā, ja Jūsu īpašums draud nonākt izsolē.

Nezaudējiet savu īpašumu - pārdodiet  to mums un saglabājiet īres vai izpirkuma tiesības. Pārdodot īpašumu mums, Jums ir iespēja to atkal atpirkt - ja to vēlaties!

Pārdot īpašumu Latinvestment ir ērti, izdevīgi un droši. Mēs garantējam drošu darījuma norisi un samaksu jau līguma noslēgšanas dienā!

Kāpēc pārdot nekustamo īpašumu vai komercobjektu mums

Mēs varam palīdzēt, ja Jūsu īpašums draud nonākt izsolē vai tiek uzsākta piedziņa.  Nezaudējiet savu īpašumu - pārdodiet to mums, palieciet tajā kā īrnieks ar iespēju īpašumu atkal atpirkt.

Mēs nodrošinām ātru un drošu darījuma norisi.  Varam garantēt, ka samaksu par veikto darījumu, saņemsiet jau līguma noslēgšanas dienā.

Turpiniet izmantot savu īpašumu arī pēc tā pārdošanas mums.  Slēdzot līgumu, vienosimies par īres/nomas izmaksām, kas Jums būs  jānosedz, lai turpinātu izmantot īpašumu vai komercobjektu.

Mēs Jums dodam iespēju atpirkt savu īpašumu.  Ja pēc īpašuma pārdošanas vēlaties to atkal atgūt un Jūsu finansiālā situācija to atļauj, mēs ļausim Jums šo vēlmi īstenot!