Pērk mājas

Pērk mājas | latinvestment.lv

Latinvestment pērk mājas

Latinvestment pērk mājas, lauku viensētas, komercobjektus, kā arī  īpašumus ar zemi visā Latvijā (arī domājamās daļas). Nepieciešams pārdot māju, lauku viensētu vai komercobjektu? Mēs par to piedāvājam augstāko cenu!

Mums ir svarīgi, lai, pārdodot savu īpašumu, Jūs par to saņemtu adekvātu un godīgu samaksu, tāpēc garantējam labāko iespējamo cenas piedāvājumu.

Palīdzam sarežģītās situācijās, ja ir uzsākta piedziņa, vai īpašums draud nonākt izsolē. Nezaudējiet savu māju vai lauku viensētu - pārdodiet to mums un palieciet tajā kā īrnieks ar iespēju to atkal atpirkt!

Pērkam mājas, lauku viensētas un komercobjektus ar dažāda veida apgrūtinājumiem - parādiem, īrniekiem (arī beztermiņa īrniekiem), domājamām daļām vai nesakārtotiem dokumentiem.

Pārdot māju, lauku viensētu vai komercobjektu Latinvestment ir ērti, droši un izdevīgi, ar garantētu samaksu līguma noslēgšanas dienā!

Kāpēc pārdot māju, lauku viensētu vai komercobjektu mums

Mēs varam palīdzēt, ja Jūsu īpašums draud nonākt izsolē vai tiek uzsākta piedziņa.  Nezaudējiet savu māju vai lauku viensētu - pārdodiet to mums, palieciet tajā kā īrnieks ar iespēju īpašumu atkal atpirkt.

Mēs nodrošinām ātru un drošu darījuma norisi.  Varam garantēt, ka samaksu par veikto darījumu, saņemsiet jau līguma noslēgšanas dienā.

Turpiniet izmantot savu īpašumu arī pēc tā pārdošanas mums.  Slēdzot līgumu, vienosimies par īres/nomas izmaksām, kas Jums būs  jānosedz, lai turpinātu izmantot īpašumu vai komercobjektu.

Mēs Jums dodam iespēju atpirkt savu īpašumu.  Ja pēc īpašuma pārdošanas vēlaties to atkal atgūt un Jūsu finansiālā situācija to atļauj, mēs ļausim Jums šo vēlmi īstenot!