Pērk zemi

Pērk zemi | Pērk lauksaimniecības zemi | latinvestment.lv

Latinvestment pērk zemi

Vēlaties pārdot zemi? Uzticiet to mums!  Latinvestment pērk zemi (arī domājamās daļas) visā Latvijā. Izskatām visus piedāvājumus.

Latinvestment pērk lauksaimniecības zemi un apbūves zemi. Apbūves zemei  vēlams būt pie ūdeņiem - jūras, upēm, ezeriem, karjeriem, dīķiem.

Latinvestment pērk zemi, piedāvājot par to labāko iespējamo cenu. Mums ir svarīgi, lai, pārdodot savu zemi, Jūs par to saņemtu adekvātu un  godīgu samaksu, tāpēc garantējam Jums augstāko iespējamo cenas piedāvājumu!

Pērkam zemes īpašumus ar  apgrūtinājumiem  - parādiem, nomniekiem, domājamām daļām vai nesakārtotiem dokumentiem. Palīdzam atrisināt sarežģījumus gadījumā, ja Jūsu zeme draud nonākt izsolē.

Pārdot zemi Latinvestment ir ērti, droši un izdevīgi, ar garantētu samaksu līguma noslēgšanas dienā, turklāt pēc zemes pārdošanas mums, Jūs varat to turpināt izmantot vai atkal atpirkt, ja to vēlaties!

Kāpēc pārdot zemi mums

Mēs varam palīdzēt, ja Jūsu īpašums draud nonākt izsolē vai tiek uzsākta piedziņa.  Nezaudējiet savu zemi - pārdodiet to mums ar iespēju to atkal atpirkt.

Mēs nodrošinām ātru un drošu darījuma norisi.  Varam garantēt, ka samaksu par veikto darījumu saņemsiet jau līguma noslēgšanas dienā.

Turpiniet zemi  izmantot arī pēc tās pārdošanas mums.  Slēdzot līgumu, vienosimies par nomas maksu, kas Jums būs  jānosedz, lai turpinātu zemi izmantot.

Mēs Jums dodam iespēju atpirkt savu īpašumu.  Ja pēc zemes pārdošanas vēlaties to atkal atgūt un Jūsu finansiālā situācija to atļauj, mēs ļausim Jums šo vēlmi īstenot!