Pērk dzīvokļus

Pērk dzīvokli | Pērk dzīvokļus | latinvestment.lv

Latinvestment pērk dzīvokļus

Latinvestment pērk dzīvokļus (arī domājamās daļas) visā Latvijā. Izskatām visus piedāvājumus. Vēlaties pārdot dzīvokli? Uzticiet to mums!

Latinvestment piedāvā labāko iespējamo cenu par Jūsu dzīvokli! Mums ir svarīgi, lai, pārdodot savu dzīvokli, Jūs par to saņemtu adekvātu un godīgu samaksu, tāpēc garantējam, ka pārdodot dzīvokli mums, Jūs saņemsiet labāko cenas piedāvājumu.

Uzticot savu dzīvokli mums, Jūs varat pasargāt sevi no tā zaudēšanas gadījumā, ja ir uzsākta piedziņa, vai īpašums draud nonākt izsolē. Nezaudējiet savu dzīvokli - pārdodiet to mums un palieciet tajā kā īrnieks ar iespēju to atkal atpirkt!

Latinvestment pērk dzīvokļus ar dažāda veida apgrūtinājumiem - parādiem, īrniekiem (arī beztermiņa īrniekiem) domājamām daļām vai nesakārtotiem dokumentiem.

Pārdot dzīvokli Latinvestment ir ērti, droši un izdevīgi, ar garantētu samaksu līguma noslēgšanas dienā!

Kāpēc pārdot dzīvokli mums

Mēs varam palīdzēt, ja Jūsu dzīvoklis draud nonākt izsolē vai tiek uzsākta piedziņa.  Nezaudējiet savu dzīvokli - pārdodiet to mums, palieciet tajā kā īrnieks ar iespēju to atkal atpirkt.

Mēs nodrošinām ātru un drošu darījuma norisi.  Varam garantēt, ka samaksu par veikto darījumu saņemsiet jau līguma noslēgšanas dienā.

Turpiniet izmantot savu dzīvokli arī pēc tā pārdošanas mums.  Slēdzot līgumu, vienosimies par īres izmaksām, kas Jums būs  jānosedz, lai turpinātu dzīvokli izmantot.

Mēs Jums dodam iespēju atpirkt savu īpašumu.  Ja pēc dzīvokļa pārdošanas vēlaties to atkal atgūt un Jūsu finansiālā situācija to atļauj, mēs ļausim Jums šo vēlmi īstenot!